Łazany 103A, 32-020 Wieliczka tel/fax 12 250-61-55, e-mail: splazany@tlen.pl
Kolejne sukcesy szachistów... PDF Drukuj Email
Wpisany przez splazany
niedziela, 28 czerwca 2015 18:42

Kolejne sukcesy szachistów...

21 czerwca 2015 roku, odbył się XIV Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Biskupice. Zawody zostały rozegrane przy okazji corocznej imprezy plenerowej- „Artystyczne Powitanie Lata”, która miała miejsce w Parku Kultury i Wypoczynku w Tomaszkowicach.

Ogromny sukces osiągnęła szachistka naszej szkoły- Agata Dziura z klasy II, która zdobyła 3 punkty z 5 partii i tym samym zajęła wysokie III miejsce wśród dziewcząt. Agatka wywalczyła dla siebie piękny puchar, pamiątkowy dyplom oraz nagrodę.

W turnieju uczestniczyła również uczennica klasy VI- Izabela Gajek, która zdobyła 2 punkty i uplasowała się na 20 miejscu (V miejsce wśród dziewcząt). Łącznie w turnieju startowało 41 zawodników z gminy Biskupice.