Łazany 103A, 32-020 Wieliczka tel/fax 12 250-61-55, e-mail: splazany@tlen.pl   
FINAŁ OTWARTEJ SZACHOWEJ LIGI SZKOLNEJ WPRZEBIECZANACH PDF Drukuj Email
Wpisany przez splazany   
niedziela, 28 czerwca 2015 18:38

FINAŁ OTWARTEJ SZACHOWEJ LIGI SZKOLNEJ WPRZEBIECZANACH

 

16.06.2015r. odbył się ostatni finałowy turniej z cyklu Otwartej Szachowej Ligi Szkolnej w SP Przebieczany, który zakończył całoroczne zmagania szachistów. W ostatnim turnieju tej edycji zagrało 68 osób z: UKS Goniec Staniątki, MKS-MOS Wieliczka, szkół podstawowych w Wieliczce, Przebieczanach, Łazanach, Janowic.

Naszą szkołę reprezentowały trzy zawodniczki: Agata Dziura (klasa II), Dominika Zajd (klasa II) oraz Paulina Zajd (klasa IIIa), które w ostatnim turnieju ligowym zdobyły bardzo wysokie miejsce:

VI miejsce- Dominika Zajd, 3 punkty

XI miejsce- Agata Dziura, 2 punkty

XII miejsce- Paulina Zajd, 2 punkty

W klasyfikacji ogólnej po 9 turniejach, Dominika uplasowała się na X miejscu, zdobywając łącznie14 pkt. Tuż za nią była Paulina z 13,5 pkt. Dziewczyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Powiat Wielicki, Gminę Biskupice, Szkołę Podstawową w Przebieczanach.

W trakcie całego roku szkolnego 2014/2015 w ligowych zmaganiach brało wielu zawodników naszej szkoły: Patryk Synowiec (klasa I), Dominika Zajd (klasa II), Agata Dziura (klasa II), Paulina Zajd (klasa IIIa), Julia Cygan (klasa IIIa), Oliwia Lasoń (klasa IIIa), Emilia Porąbka (klasa IIIa), Wiktoria Rudkowska (klasa IIIa), Michał Wilk (klasa IIIa), Tomasz Wilk (klasa IIIa), Kacper Kusina (klasa IIIa), Szymon Wyroba (klasa V), Łukasz Wilk (klasa VI), Marcin Cygan (klasa VI), Izabela Gajek (klasa VI).

Gratulujemy wszystkim młodym szachistom oraz zachęcamy do udziału w kolejnym sezonie Otwartej Szachowej Ligi Szkolnej, który rozpocznie się turniejem inauguracyjnym w październiku.

final ligi 1 final ligi 2 final ligi 3

 

Czas