Łazany 103A, 32-020 Wieliczka tel/fax 12 250-61-55, e-mail: splazany@tlen.pl   
Wizyta Biskupa w Naszej szkole PDF Drukuj Email
Wpisany przez splazany   
poniedziałek, 09 marca 2015 22:21

2 marca 2015 roku o godz. 9.30 naszą szkołę odwiedził biskup Jan Zając. Wszyscy uczniowie zgromadzili się wraz z nauczycielami na sali gimnastycznej.Odświętnie ubrani uczniowie, w imieniu dyrekcji, nauczycieli, uczniów i wszystkich pracowników szkoły, przywitali biskupa Jana. Razem z nim zaśpiewali Barkę. Ewelinka, uczennica klasy IIIB, specjalnie dla niego w imieniu wszystkich uczniów przygotowała piękną, dużą laurkę za którą otrzymała gromkie brawa od zebranych. Następnie uczniowie klasy szóstej wręczyli biskupowi kwiaty. Biskupp Jan był miło zaskoczony takim przyjęciem. Wziął mikrofon, chodził między dziećmi i z nimi rozmawiał. Podchodził do każdej klasy. Pytał uczniów o ich wychowawczynie, czy wiedzą jak mają na imię i kiedy mają imieniny, żartował. Biskup zakończył spotkanie modlitwą w intencji dzieci, ich rodzin i w intencji wszystkich pracowników szkoły.

 

Na zakończenie dyrektor szkoły Marcin Maniek podziękował biskupowi za wizytę i zaprosił gości i nauczycieli na poczęstunek.Biskup (6)Biskup (5)Biskup (4)Biskup (3)Biskup (2)Biskup (1)

 

Czas