Łazany 103A, 32-020 Wieliczka tel/fax 12 250-61-55, e-mail: splazany@tlen.pl   
Bądź widoczny na drodze PDF Drukuj Email
Wpisany przez splazany   
środa, 01 października 2014 18:36

W środę 17 września gościliśmy w naszej szkole uczniów klas V i VI ze Szkoły Podstawowej w Biskupicach, wraz z wychowawczyniami: Panią Aldoną Partyką i panią Dorotą Zagól. Goście przybyli do nas w pieszym pochodzie,  z transparentami  i  bardzo ważną misją. Celem tej wizyty było propagowanie wśród uczniów naszej szkoły noszenia odblasków na drodze. Spotkanie, które  odbyło się na sali gimnastycznej, przebiegało w miłej atmosferze. Najpierw goście zaprezentowali nam ważne informacje na temat potrzeby noszenia odblasków, a następnie przedstawili wykonane przez siebie transparenty z hasłami. Ciekawym momentem spotkania była część zabawowa. Przybyli goście przeprowadzili wśród uczniów klas 1-3 krótki turniej wiedzy na temat bezpieczeństwa na drodze. Polegał on na rozwiązywaniu zagadek, rebusów i krzyżówek związanych z omawianym tematem.  Ponieważ wszyscy wspaniale poradzili sobie z zadaniami, zostali nagrodzeni odblaskowymi cukierkami. Na koniec goście wręczyli przewodniczącym klas plakaty  głoszące ideę noszenia odblasków. 

DSCN0899 nowy

 

Czas